skip to Main Content

برترین‌های دهمین جشنواره پویانمایی تهران تجلیل می‌شوند

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در آیین اختتامیه دهمین جشنواره پویانمایی تهران ۵۰ جایزه در بخش‌های ایران و بین‌الملل و پایان‌نامه‌های برتر به هنرمندان اهدا می‌شود.
بر همین اساس، پس از سخنرانی علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بخشی از مراسم به زنده‌یاد عباس کیارستمی اختصاص می‌یابد و فیلم کوتاهی در خصوص این فیلم‌ساز نامدار ایرانی پخش خواهد شد.
همچنین پس از خوانش بیانیه معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری، هیأت انتخاب و هیأت داوری در بخش‌های مختلف جشنواره اعم از بخش دینی و ارزش‌های اسلامی، موشن گرافیک، دانشجویی، پایان‌نامه‌های برتر، سینمای ایران، بین‌الملل و سیفژ معرفی خواهند شد و به برگزیدگان هر بخش جوایزی اهدا خواهد شد.


پخش نماهنگی از آثار علی‌اکبر صادقی و تجلیل از این هنرمند نیز از بخش‌های دیگر این مراسم است. پس از آن دبیر جشنواره جایزه ویژه خود را در بخش بین‌الملل به برگزیده این بخش اهدا خواهد کرد.
مراسم پایانی این جشنواره روز ۱۹ اسفند، ساعت ۱۹ در سالن شهیدبهنام محمدی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

منبع

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو