skip to Main Content

Strange Oaks انیمیشن جدید از Headless

[jwplayer config=”video” file=”http://puyanama.com/wp-content/uploads/animation/Strange Oaks.flv” image=” /wp-content/uploads/Strange-Oaks_Headless_Puyanama2.jpg”]

 

استودیو‌ی مستقر در بارسلونا، Headless Productions که قبلا هم آثار بدیع‌اش را در پویانما معرفی کرده بودیم، اینبار بعد از جلب توجه همگان به آثار دستی‌اش، سراغ انیمیشن سه‌بعدی رفته است. مثل همین دمویی که از انیمیشن جدید‌شان ارائه کرده‌اند. نام این انیمیشن “Strange Oaks” است و عوامل ساخت آن به ترتیب عبارت‌اند از:

دیزاین و کارگردانی توسط: HEADLESS

سرپرست سه‌بعدی: Javier Verdugo

مدل‌سازی و نورپردازی: Javier Verdugo

ریگ: Miquel Campos

انیمیشن: PH Dallaire, David St-Amant, Guillaume Pelletier, Christine Houle

اینجا هم می‌توانید طراحی شخصیت‌هایی که  Julien Bizat برای این پروژه اجرا کرده است را ببینید. این پروژه قبلا Wicked Night نام داشت.

Strange-Oaks_Headless_Puyanama_- (2) Strange-Oaks_Headless_Puyanama_- (4) Strange-Oaks_Headless_Puyanama_- (5) Strange-Oaks_Headless_Puyanama_- (6)

 

Strange-Oaks_Headless_Puyanama4

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو