skip to Main Content

Boxtrolls پروژه‌ی جدید استاپ‌موشن از لایکا

[jwplayer config=”video” file=”http://www.puyanama.com/wp-content/uploads/trailers/laikas boxtrolls.flv” image=”http://puyanama.com/wp-content/uploads/boxtrolls-puyanama-laika-01.jpg”]

Focus Features به تازگی دموی جدیدی از تازه‌ترین پروژه‌ی استودیوی Laika با عنوان Boxtrolls عرضه کرده که در تاریخ 26 سپتامبر 2014 با صدا پیشگیِ هنرمندانی چون: بِن کینگسلی، جارد هریس، نیک فراست، سیمون پِگ و… با مخاطبانش دیدار خواهد کرد.

این انیمیشن استاپ‌موشن در مورد هیولاهایی هست که نزدیکی خیابان‌های زیبای Cheesebridge زندگی می‌کنند و هنگام شب، از دریچه‌های فاضلاب بیرون می‌آیند و چیزهایی که برای مردم عزیز هستند را به سرقت می‌برند، از قبیل: کودکانشان، پنیرها و… در نهایت این همان افسانه‌ای هست که مردم شهر نیز به آن اعتقاد دارند. ولی در واقعیت، این هیولاهای مکعبی جامعه‌ای شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی هستند آنها زیر سنگ‌فرش‌های خیابان و در فاضلاب‌ها زندگی می‌کنند، قهرمانانی که لباس‌هایی از جنس مقوا به صورت مکعبی می‌پوشند.

boxtrolls-puyanama-laika-02

این انیمیشن ترکیبی از استاپ‌موشن و دیجیتالی است. داستانِ ماجراجویانه‌ی این انیمیشن توسط Alan Snow با عنوان Here Be Monsters در سال 2005 نوشته شده است. این پروژه توسط آنتونی استاچی Anthony Stacchi و گراهام آنابل Graham Annable کارگردانی می‌شود. تهیه‌کننده‌ی آن نیز تراویس نایت Mr. Knightو دیوید ایچیوکا David Ichiokaهستند.

آقای نایت در خصوص این پروژه می‌افزاید: باکس‌ترول‌ها از نظر بصری بسیار عالی و جذاب هستند. با داستانی کاراگاهی، ماجراجویانه و کمدی که در عین حال سالم و بی‌خطر است. تونی و گراهام، دنیایی عجیب و غریب و زیبا مملو از موجودات خارق‌العاده خلق کرده‌اند اما در عین حال داستانی عاطفی و قدرتمند در بطن کار در جریان است. همچنین ما ویژگی‌های مخاطب جهانی را در این کار مد نظر قرارداده‌ایم.

آقای Schamus اظهار داشت: پس از همکاری‌های موفق ما در پارانورمن و کورالین، خوشحالیم که در ماجراجویی‌ جدیدی همراه با هنرمندان و صنعت‌گرانِ لایکا را آغاز کرده‌ایم. که مواد روزمره را به جاندارانی با ابعاد شخصیتی و دارای روح تبدیل می‌کنند. باکس‌ترول‌ها یک انیمیشن برای مخاطبانِ خانوادگی‌ست.

 

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 2 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو