skip to Main Content

انیمیشن «تهرانی‌ها» آماده نمایش شد


تهران – سریال انیمیشنی ‘تهرانی ها’ به کارگردانی میرتوحید رضوی و با طنزپردازی شهرام شکیبا در موسسه تصویر شهر تولید و آماده نمایش شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، خانواده آقای تهرانی یا ‘تهرانی ها’، عنوان سریال طنز اجتماعی و فرهنگی است که در 13 قسمت در بخش های کوتاه، زندگی خانواده های قشر متوسط ایرانی، آدم های ساده با باورهای معمولی را به تصویر می کشد.

این خانواده در تهران زندگی می کنند و داستان های آنها بیشتر جنبه های اجتماعی و فرهنگی جامعه ایران با قومیت های مختلف را بیان می کنند.

طنزی که در این انیمیشن به کار رفته، به طیف وسیعی از مسایل فرهنگی و اجتماعی که در تهران می گذرد، اشاره خواهد داشت.

این مجموعه متشکل از شخصیت های اصلی – خانواده آقای تهرانی – و شخصیت های فرعی که طیف وسیعی از گروه ها و مشاغل مختلفی از جمله بازیگران، ورزشکاران، کارگران، معلمان و نویسندگان را شامل می شود، است.

از نکات قابل توجه در این سریال، استفاده از نویسندگان خلاق به سرپرستی محسن میرزاخانی و گویندگان مستعد به سرپرستی محمدرضا علیمردانی است که سعی شده بطور مرتب طنزها و شوخی های متنوعی به زمینه تصویری داستان اضافه و خلاق ترین و گویاترین لحن ها جوری اجرا شود که خود باعث ایجاد صداهای ماندگار و اصیل در مجموعه می شود.

دیگر عواملی که در این سریال این گروه را همراهی می کنند عبارتند از:

کارگردان، طراحی کاراکترها، مدلسازی فضا و لی آوت سه بعدی: میرتوحید رضوی/ کاراکتر ریگ:حامد پورکرمان و میرامید رضوی / کارگردان فنی Rigging: حامد پورکرمان / طراحی فضا: مهدی موحد و احمد میر/ استوری بورد: میرتوحید رضوی و مانی وطن دوست/ آهنگسازی: بهنام صبوحی و پیمان ایزدی/ مشاور آهنگسازی: رضا طاهری/ صداگذاری، کامپوزیت و تدوین: میر امید رضوی/ گروه انیمیت: لیلا شعبانی نژاد و ناصر نجفیان/ نورپردازی: یاشار جعفر خانپور/ دستیار سرپرست گویندگان: نازنین حقیری/ صدابردار: حامد رضایی، میثم ریاحی/ اموراداری و مالی: میرهاشم رضوی/ روابط عمومی: سیده سمیه رضوی/ تهیه کننده: موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری تهران

 

لینک خبرها:

خبرآنلاین

فارس

جام‌جم

برنا

ایرنا

ایلنا

 سینما پرس

بازتاب‌ها:

[widgetkit id=7108]

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 7 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو