skip to Main Content

افزایش بی‌‌سابقهٔ استخدام انیماتور

به گزارش کانال خبری Wanted Analytics، هنر انیمیشن در حال قدم برداشتن به دوران اوج شکوفایی خود می‌باشد. برای بسیاری از تولید کنندگان در زمینه های مختلف، از سازندگان فیلم و تلویزیون تا طراحان وب سایت و مهندسین نرم افزار، اهمیت استفاده از انیمیشن در تولیدات شان در طول یک سال گذشته و به ویژه در ۳ ماه اخیر، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نموده. 

به گزارش این کانال خبری در طول ۳ ماه گذشته، درصد استخدام هنرمندان انیمیشن، تا ۲۵% افزایش یافته که بالاترین آمار استخدامی در سالیان گذشته به شمار می‌آید. در ۹۰ روز گذشته بیش از ۴۰۰۰ موقعیت شغلی‌ با مهارت‌های انیمیشن در وب سایت‌های کاریابی به صورت آنلاین درج گردیده و بیشترین وجه مشترک نیازمندیها، به مهارتهای انیمیشنی در طراحی گرافیک، طراحی وب سایت و مهندسی نرم افزار مرتبط می‌گردد.
در نتیجهٔ افزایش درصد نیاز به هنرمندان انیمیشن، موقعیت شغلی‌ برای مدرسانِ انیمیشن نیز به نسبت ۳۹% ارتقأ یافته.

برای بسیاری از تولید کنندگان ، اهمیت استفاده از انیمیشن در تولیدات شان به ویژه در ۳ ماه اخیر، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نموده

با مروری بر موقعیت‌های شغلی پست شده از سو‌ی استودیو‌های جویای انیماتور، بیشترین مهارت‌های مورد نیاز از داوطلبین, به ترتیب درصد نیاز، در زیر آمده اند.

Adobe Photoshop
Motion graphics
Microsoft PowerPoint
Hypertext Markup Language – HTML
JavaScript
Microsoft Office
Cascading Style Sheets – CSS
Adobe InDesign
Oracle Java
Adobe Dreamweaver

با تقسیم بندی استخدام کنندگان به صورت شهر و کشوری، لوس آنجلس، نیو‌یورک، سن فرانسیسکو، واشنگتن دی سی‌ و سیاتل بیشترین میزان درج نیاز به انیماتور را به خود اختصاص داده‌اند. با این وجود، استودیو‌های جویای هنرمند، با محدودیت‌هایی‌ نظیر یافتن هنرمندانی با قابلیت بالای هنری در مناطق خود روبرو هستند. و همین امر، سبب جابجایی انیماتور‌ها از شهری به شهر دیگر و در نتیجه افزایش رقابت میان جویندگان کار محلی و مهاجرین گردیده.  

 

این مطلب 4 دیدگاه دارد.

  1. این نرم افزارا چه ربطی به انیمیشن داره!؟ گژافیست می خواستن که یه تنه کلی فوت فن خارج از نوبت برنامه بارش باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو