skip to Main Content

کاربران Feed توجه کنند!

عزیزانی که از طریق ایمیل Subscribe شده‌اند، توجه داشته باشند که حتما باید این سرویس فعال شود!، پس از عضویت، یک لینک فعال سازی به ایمیلتان ارسال می‌شود که باید روی آن کلیک کنید. هم‌اینک بسیاری از کاربران فعال سازی را انجام نداده و Unverified هستند!، درخواست می‌کنیم در وارد کردن ایمیل و فعال کردن اکانتتان، حساس باشید.

با سلام، نکته دیگری رو هم من اضافه کنم اون هم اینکه بعد از آپدیت پویانما و ایمیلی که توسط پروکسی فید گوگل به ایمیل مشترکانی که اکانت خود را فعال کرده اند فرستاده می شود، چون فید پروکسی گوگل فیلتر است امکان رفتن به لینک مطالب از این طریق وجود ندارد لذا از دوستان عزیز تقاضا داریم که به صورت مستقیم نیز پویانما را دنبال کنند . (ممکن است بعضی ها با اشتباه فکر کنند که وبسایت فیلتر شده است که لازم دانستم این نکته رو یاد آور بشم.) با تشکر از شما. امید

این هم تعدادی از مشترکین که فعال نیستند!

 

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو