skip to Main Content

Dr. Seuss’ The Lorax انیمیشنی که تاخیر داشت

به کارگردانی(Chris Renaud  (Despicble Me و Kyle Balda، این انیمیشن سه بعدی کامپیوتری برگرفته از داستانهای کلاسیک مصور است و به نظر بسیاری، شاهکار ۲۰۱۲ رقم خواهد خورد، داستان کشمکش میان پسری جوان و Lorax، جانوری خسیس است.

Universal Studios که تاریخ اکران این انیمیشن را از ۲۰۰۹، پیاپی به تاخیر می‌انداخت، سر انجام مشتاقان داستان‌های Dr. Seuss را به پرده‌های تماشا خانه‌ها خواهد کشاند. از دلایل تاخیر در توزیع انیمیشن، اجرای تغیرات در طراحی شخصیت‌های داستان ذکر شده که در کلیپ‌های کوتاهی‌ که در طی‌ این سال‌ها از تولید کنندهٔ آن به بیرون سرایت کرده، می‌توان روند تکاملی آنها را به صراحت حس نمود.

صدای شخصیت‌های داستان را Zac Efron, Danny DeVito, Taylor Swift, Ed Helms, Betty White و Willow Smith اجرا خواهند کرد.

تاریخ اکران: ۲ مارچ، ۲۰۱۲

Dr. Seuss’ The Lorax

Dr. Seuss’ The Lorax
Dr. Seuss' The Lorax
Dr. Seuss' The Lorax

این مطلب 8 دیدگاه دارد.

 1. من با نظر امین موافقم. جنبه های آموزشی هر خبری بایستی لحاظ بشود تا بهتر بتوانیم با خبر ارتباط برقرار کنیم. میدونید که مثلا ایجاد انگیزه و … این جور چیزا دیگه.

  1. حتما. هم‌اینک در حال راه‌اندازی جامعه مجازی و بخش آموزش پویانما هستیم. امیدواریم مورد توجه قرار بگیره.

 2. با سلام ضمن تشکر از سایت خوبتون می خواستم بدونم دلیل پایین تر بودن کیفیت انیمیشن های ایرانی از لحاظ طبیعی بودن نسبت به انیمیشن های مطرح دنیا چیه ؟ آیا نرم افزار های مورد استفاده ی آن ها فرق می کنه؟ و یا دلایل تکنیکی مطرحه ؟

  1. تشکر. خیلی عوامل تاثیر داره تو کیفیت و کمیت تولیدات کشورمون که در این مجال نمیشه صحبت کرد. ولی شاخص ترین ضعف ها؛ مدیریتی، تکنیکی، آکادمیک و فرهنگ کار تیمی هست. باز هم باید تاکید کرد که این مسائل خیلی کلی هستند. عمق و وسعت مشکلات زیاده. باز با این حساب باید انیمیشن خوب ساخت !.

 3. سلام
  خواهشا اطلاعاتتون ساده و مختصر نباشه
  اینجا سایت انیمیشنه نه سینما پس باید یه مقدار تخصصی تر وارد بشین
  این خبرو که میشه از سایت های خبری هم در اورد
  اگه میشه یه مقدار در مورد موتور رندرش! متریالهاش! مقدار زمان صرف شده … بابا اصلا یه مقاله کامل از اول و آخر این پروژه بگین جیگرمون حال بیاد! اینطروی که شما در 4 خط خلاصه اش کردین همون تیتر کافی بود برای این همه لغت. لپ کلام میخواستین بگین دیر شده ذیگه … خب دیر شده که چی! … چی به ا اضافه شد
  ببخشید اینطوری حرف میزنم ولی پویا نما باید جنبه های آموزشی هم داشته باشه حتی تو اخبارش!
  مرسی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو