پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

انیمیشن «تهرانی‌ها» آماده نمایش شد


تهران – سریال انیمیشنی ‘تهرانی ها’ به كارگردانی میرتوحید رضوی و با طنزپردازی شهرام شكیبا در موسسه تصویر شهر تولید و آماده نمایش شد.

به گزارش روز یكشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، خانواده آقای تهرانی یا ‘تهرانی ها’، عنوان سریال طنز اجتماعی و فرهنگی است كه در 13 قسمت در بخش های كوتاه، زندگی خانواده های قشر متوسط ایرانی، آدم های ساده با باورهای معمولی را به تصویر می كشد.

این خانواده در تهران زندگی می كنند و داستان های آنها بیشتر جنبه های اجتماعی و فرهنگی جامعه ایران با قومیت های مختلف را بیان می كنند.

طنزی كه در این انیمیشن به كار رفته، به طیف وسیعی از مسایل فرهنگی و اجتماعی كه در تهران می گذرد، اشاره خواهد داشت.

این مجموعه متشكل از شخصیت های اصلی – خانواده آقای تهرانی – و شخصیت های فرعی كه طیف وسیعی از گروه ها و مشاغل مختلفی از جمله بازیگران، ورزشكاران، كارگران، معلمان و نویسندگان را شامل می شود، است.

از نكات قابل توجه در این سریال، استفاده از نویسندگان خلاق به سرپرستی محسن میرزاخانی و گویندگان مستعد به سرپرستی محمدرضا علیمردانی است كه سعی شده بطور مرتب طنزها و شوخی های متنوعی به زمینه تصویری داستان اضافه و خلاق ترین و گویاترین لحن ها جوری اجرا شود كه خود باعث ایجاد صداهای ماندگار و اصیل در مجموعه می شود.

دیگر عواملی که در این سریال این گروه را همراهی می کنند عبارتند از:

کارگردان، طراحی کاراکترها، مدلسازی فضا و لی آوت سه بعدی: میرتوحید رضوی/ کاراکتر ریگ:حامد پورکرمان و میرامید رضوی / کارگردان فنی Rigging: حامد پورکرمان / طراحی فضا: مهدی موحد و احمد میر/ استوری بورد: میرتوحید رضوی و مانی وطن دوست/ آهنگسازی: بهنام صبوحی و پیمان ایزدی/ مشاور آهنگسازی: رضا طاهری/ صداگذاری، کامپوزیت و تدوین: میر امید رضوی/ گروه انیمیت: لیلا شعبانی نژاد و ناصر نجفیان/ نورپردازی: یاشار جعفر خانپور/ دستیار سرپرست گویندگان: نازنین حقیری/ صدابردار: حامد رضایی، میثم ریاحی/ اموراداری و مالی: میرهاشم رضوی/ روابط عمومی: سیده سمیه رضوی/ تهیه کننده: موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری تهران

 

لینک خبرها:

خبرآنلاین

فارس

جام‌جم

برنا

ایرنا

ایلنا

 سینما پرس

بازتاب‌ها:

میر‌توحیدرضوی

۷ نظر

آمار پویانما در یک نگاه

  • 62,522
  • 969
  • ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید