skip to Main Content

نخستین تریلر از انیمیشن جدید پیکسار با عنوان ‘Inside Out’

insideOut

دیزنی/پیکسار اطلاعات جدیدترین انیمیشن خود را بسیار محرمانه نگه داشته‌اند. اما امروز بالاخره نخستین تریلر/پیش‌نمایش از انیمیشن خود با عنوان: Inside Out را ارائه کرد. این انیمیشن در مورد تفکراتِ شخصی دختر بچه‌ای می‌باشد که در هر لحظه درگیر آنهاست!. متاسفانه پیکسار هیچ چیز دیگری از این کار منتشر نکرده و اطلاعات در همین اندازه به بیرون درز کرده است. اما این تریلر همچنان حکایت از رعایت قواعد کلاسیک منحصر به پیکسار را دارد.

[jwplayer config=”video” file=”http://www.puyanama.com/wp-content/uploads/Videos/InsideOutUS TeaserTrailer.flv” image=”http://puyanama.com/wp-content/uploads/insideOut.jpg”]

این انیمیشن توسط پت داکتر  Pete Docter کارگردانی می‌شود. کسی که قبلا کارخانه‌ی هیولاها و آپ را برای پیکسار کارگردانی کرده بود و شباهت‌هایی می‌توان میان‌ِ این کارها پیدا کرد.

این انیمشن برای اکران در ۱۹ ژوئن برنامه‌ریزی شده است.

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو