skip to Main Content

این تصاویر فقط با حرکت چشم طراحی شده‌اند

FrancisTsaiFrancis Tsai کانسپ‌ آرتیستی‌ست که برای کمپانی‌های معروفی چون: Rockstar, EA و Eidos کار کرده است. متاسفانه بیماری Lou Gehrig در سال 2010 گریبان او را گرفت و اکنون به آرامی توانایی طراحی را از دست می‌دهد.

ابتدا توانایی استفاده از دست‌هایش را از دست داد، پس طراحی توسط پاهایش را یاد گرفت، وقتی که پاهایش از کار افتاد، قسم خورد که با چشمانش طراحی کند. خواهرش ایمیلی به وب‌سایت kotaku می‌فرستد تا موفقیت‌های او را به آنها نشان دهد.

تصاویری که در اینجا می‌بینید، استفاده از تکنولوژی “eye-gazing” و فقط با حرکت چشمان فرانسیس طراحی شده‌اند. این سیستم به نرم‌افزار طراحی مثل اسکچ‌آپ ویا GIMP متصل می‌شود و او را قادر می‌سازد تا با استفاده از حرکت چشم‌هایش و بدون استفاده از ابزار‌های طراحی این تصاویر خیره‌کننده را طراحی کند.

Francis Tsai_puyanama_Eye_Gazing (1) Francis Tsai_puyanama_Eye_Gazing (1) Francis Tsai_puyanama_Eye_Gazing (2)Francis Tsai_puyanama_Eye_Gazing (3)

 

منبع

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 3 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو