skip to Main Content

Wreck-It Ralph

[jwplayer config=”video” file=”/wp-content/uploads/Wreck-It-Ralph.flv ” image=” /wp-content/uploads/wreck-it-ralph_Puyanama-5_Tr.jpg “]

Wreck-It Ralph  عنوان انیمیشن کمدی از استودیو‌های والت دیزنی است که در دوم نوامبر 2012 اکران خواهد شد. این کار به کارگردانی ریچ مور Rich Moore تولید می‌شود و به عنوان پنجاه دومین انیمیشن بلند استودیو دیزنی شناخته می‌شود.

Wreck-It Ralph غول آخر در یک بای کلاسیک رایانه‌ای است با 274 سانتی‌متر قد و 291 کیلوگرم وزن، بازی قبلاً با عنوان Fix-It Felix Jr شناخته می‌شد. در بازی، کار قهرمان بازی تعمیر ساختمانهایی بود که Ralph آنها را ویران کرده بود. برای 30 سال رالف همیشه آدم بد در بازی بود و از این کار روتین همیشگی خسته شده تصمیم می‌گیرد که آدم خوبِ داستان باشد، در نتیجه رالف از بازی فرار می‌کند و به منطقه‌ی Hero’s Duty می‌رود؛ رالف کارش کمک به قهرمان بازی رایانه‌ای دیگری می‌شود ولی مشکلاتی را در کل بازی باعث شده و یک دشمن کُشَندِه را آزاد می‌کند.

[widgetkit id=6288]

بازی رایانه‌ای این انیمیشن همزمان با اکرانش ارائه خواهد شد و توسط Activision درحال ساخت است.

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو