skip to Main Content

فریم ریت های بالاتر در آواتار 2 و 3

جیمز کامرون در نظر دارد برای ساخت آواتار 2 و 3 از فریم ریت های بالاتر استفاده کند.او برای اثبات نظر خود, ابتدا به مقایسه یک footage با 24 فریم در ثانیه و از همان Footage در FPS های بالاتر استفاده کرد. او اعتقاد دارد در این تکنیک جزئیات به خوبی احساس شده و کیفیت نمایش بهبود می یابد.

او اظهار داشت : در این خصوص باید یک تصمیم گیری گروهی انجام دهیم. وی افزود : قصد دارم تا وقتی که به یک پاسخ کامل نرسیدم، به تلاش هایم ادامه دهم . کامرون هم اینک قصد دارد تا برای ساخت آواتار از 48 فریم در ثانیه استفاده کند ، ولی سوال اینجاست که آیا 48 فریم در ثانیه خواهد بود، یا 60 فریم در ثانیه ؟ او هم اینک در مرحله نگارش فیلم نامه است و پس از اتمام آن، در زمان کمتر از 18 ماه تصویر برداری را آغاز خواهد کرد. او همچنین معتقد است دوربین های دیجیتال حاضر، قدرت تطبیق خود با این روش را دارند و نرم افزار ها نیز باید آپگریت شوند .

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 0 دیدگاه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو