skip to Main Content

مهارت های اجتماعی چگونه در حرفه انیمیشن تاثیرگذار است؟

شما باید در یک تیم کار کنید و همواره با این گروه هستید. همه باهم و در کنار هم همکاری می کنند تا کار مشتری را انجام دهند. در زمان محدود هر پروژه و با هر تیک تیک ساعت، صدای خرد شدن چیزی زیر چرخ شنیده می شود ! که باعث ایجاد استرس و دلهره ی زمان های تعیین شده( DeadLines ) در تیم می شود.

در آن لحظات است که شما باید قادر به آرام ماندن و کنترل خود باشید، صرفنظر از آنچه در اطرافتان می گذرد ، در این لحظات باید به دیگران کمک کنید و برعکس؛که این خود باز یک تلاش گروهی خواهد بود.

اطلاعات انیمیشن شما باعث نمی شود تا نفس راحت بکشید یا رفتار حسادت برانگیز یا نگرش های دیگر به سراغتان نیاید!  باید بتوانید بازخورد دریافت کرده و بازخورد ارائه دهید به خصوص هنگامی که به عنوان یک انیماتور ارشد یا فراتر از آن انتخاب شده اید. دیر یا زود با عوامل تولید از جمله تهیه کننده، کارگردان و دیگر افراد درگیر تولید سروکار خواهید داشت که در این لحظات نداشتن مهارت های اجتماعی به مقدار زیادی از لذت بخش بودن این دیدارها کم خواهد کرد!.

اگر انسان متکبر، خودخواه یا بی دست و پایی باشید ناخودآگاه مورد قضاوت قرار خواهید گرفت و در این شرایط شانس استخدام شدن کاهش خواهد یافت.

Jean-Denis Haas

Animator at Industrial Light & Magic

میر‌توحیدرضوی

من عاشق انیمیشن هستم و در همین زمینه هم در پراگ مشغول به کار هستم. بیش از 10 سال هست که از تامین محتوی و انتشار مطالب و تجارب مرتبط با انیمیشن در پویانما و مدیریتِ اون به همراه برادرم لذت می‌بریم. من رو میتونید در اینستاگرام پیدا کنید. لینک‌های مرتبط همین پایین هست:

این مطلب 2 دیدگاه دارد.

  1. سلام
    من خیلی وقته که به سایت شما میام و مطالب خیلی خوبی رو هم از شما یاد گرفتم … بعضی از مطالب سایت شما رو هم با ذکر منبع به وبلاگم اضافه کردم …
    من خودم تری دی مکس رو خوب بلدم و با پلاگین وی ری کارهایی رو هم انجام دادم … خوشحال میشم بزرگی مثل شما در مورد کارام نظر بده …
    ممنون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
جستجو