پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

Boxtrolls پروژه‌ی جدید استاپ‌موشن از لایکا

Focus Features به تازگی دموی جدیدی از تازه‌ترین پروژه‌ی استودیوی Laika با عنوان Boxtrolls عرضه کرده که در تاریخ 26 سپتامبر 2014 با صدا پیشگیِ هنرمندانی چون: بِن کینگسلی، جارد هریس، نیک فراست، سیمون پِگ و… با مخاطبانش دیدار خواهد کرد.

این انیمیشن استاپ‌موشن در مورد هیولاهایی هست که نزدیکی خیابان‌های زیبای Cheesebridge زندگی می‌کنند و هنگام شب، از دریچه‌های فاضلاب بیرون می‌آیند و چیزهایی که برای مردم عزیز هستند را به سرقت می‌برند، از قبیل: کودکانشان، پنیرها و… در نهایت این همان افسانه‌ای هست که مردم شهر نیز به آن اعتقاد دارند. ولی در واقعیت، این هیولاهای مکعبی جامعه‌ای شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی هستند آنها زیر سنگ‌فرش‌های خیابان و در فاضلاب‌ها زندگی می‌کنند، قهرمانانی که لباس‌هایی از جنس مقوا به صورت مکعبی می‌پوشند.

boxtrolls-puyanama-laika-02

این انیمیشن ترکیبی از استاپ‌موشن و دیجیتالی است. داستانِ ماجراجویانه‌ی این انیمیشن توسط Alan Snow با عنوان Here Be Monsters در سال 2005 نوشته شده است. این پروژه توسط آنتونی استاچی Anthony Stacchi و گراهام آنابل Graham Annable کارگردانی می‌شود. تهیه‌کننده‌ی آن نیز تراویس نایت Mr. Knightو دیوید ایچیوکا David Ichiokaهستند.

آقای نایت در خصوص این پروژه می‌افزاید: باکس‌ترول‌ها از نظر بصری بسیار عالی و جذاب هستند. با داستانی کاراگاهی، ماجراجویانه و کمدی که در عین حال سالم و بی‌خطر است. تونی و گراهام، دنیایی عجیب و غریب و زیبا مملو از موجودات خارق‌العاده خلق کرده‌اند اما در عین حال داستانی عاطفی و قدرتمند در بطن کار در جریان است. همچنین ما ویژگی‌های مخاطب جهانی را در این کار مد نظر قرارداده‌ایم.

آقای Schamus اظهار داشت: پس از همکاری‌های موفق ما در پارانورمن و کورالین، خوشحالیم که در ماجراجویی‌ جدیدی همراه با هنرمندان و صنعت‌گرانِ لایکا را آغاز کرده‌ایم. که مواد روزمره را به جاندارانی با ابعاد شخصیتی و دارای روح تبدیل می‌کنند. باکس‌ترول‌ها یک انیمیشن برای مخاطبانِ خانوادگی‌ست.

 

میر‌توحیدرضوی

۲ نظر

آمار پویانما در یک نگاه

  • 57,422
  • 967
  • ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید