پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

Source Filmmaker چیست

Source Filmmaker نسخه‌ی بتا، ابزار قدرتمندی است که با استفاده از موتور Soruce می‌توانید تصاویر متحرک 3D را ضبط کنید و یا آن را به صورت Image ذخیره کنید. سیستم رکوردینگ 3D در SFM می‌تواند دارای محتویات Gameplay، مدل‌ها، دوربین‌ها، نورها، پارتیکل‌ها، انیمیت‌ها، جلوه‌های ویژه و صداها باشد. همچنین توانایی تغییر اطلاعات این عناصر در طول زمان نیر میسر است.

با SFM در اصل “On Location” فیلم‌سازی خواهید کرد با یک نقشه‌ی TF2 دلخواه که خودتان ساخته‌اید و یا می توانید از کتابخانه‌ی بزرگ SFM از نقشه‌ها، مدل‌ها، انیمیشن‌ها، صداها و… استفاده کنید یا از پروژه‌های خودتان Import کنید. چون شما در حال کار روی یک دنیای مجازی هستید، می‌توانید هر نقطه از شات‌ها را در هر کجا که مایل هستید ویرایش کنید. این نوع تغییرات می‌تواند از نوع دقایق آخر باشد که اعمال آن در فیلم‌های رئال بسیار گران تمام می‌شود…!

SMF یک سیستم داخلی بود که توسط Valve در چند سال اخیر توسعه یافته است تا در  استودیو، بازی‌ها و تریلر‌های خود را بسازند؛ هم اینک در دسترس عموم قرار گرفته است، چون تیم میخواهد به کاربران نشان دهد که با این سیستم چه کارهایی می‌شود انجام داد.

میر‌توحیدرضوی

نظرتان را بنویسید

آمار پویانما در یک نگاه

  • 57,001
  • 966
  • ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید