پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

انیمیشن‌های راه یافته به دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران

اسامی انیمیشن‌های راه یافته‌ی ایرانی به بخش مسابقه‌ی ملل و بین‌الملل دهمین جشنواره پویانمایی تهران منتشر شد.

فیلم های راه یافته به بخش مسابقه ایران

ردیف عنوان فیلم کارگردان تهیه کننده
۱ اُ بی سی – شماره ۱ امین حق شناس امین حق شناس
۲ اتل متل ، یه جنگل (از کجا می دونین؟) حسین صفارزادگان امید مرندی
۳ اکوان دیو میلاد دایمی و ثریا خداقلی زاده ثریا خداقلی زاده
۴ او بعلاوه آب رضا هادیانی رضا هادیانی
۵ ایران یک شهر دارد ( بانک شهر) بهمن دادفر مریم شفیعی
۶ ایشالا بمرانی اشکان رهگذر احسان رسول اف
۷ اینجوری بهتره (نیمکت) شیوا ممتحن سیما ممتحن
۸ آتش حسین صفارزادگان حسین صفارزادگان
۹ آخرین تار یاشین نهانی حمید مدرسی
۱۰ آروم بگیر ادریس ارمغانی نفیسه عباسیان
۱۱ آفتاب ریحانه کاوش علی رئیس
۱۲ آگهی تبلیغاتی یخچال فریزر سامسونگ(فضای بیش تر) انوشیروان آریا بهرام پورغدیری
۱۳ آگهی نت بینا در اینستاگرام انوشیروان آریا بهرام پورغدیری
۱۴ ب ویزی مانی وطن دوست سید مسعود صفوی
۱۵ بادسر امیرپویا افضلی‌پور  و روح‌الله سعادتمند امیرپویا افضلی‌پور و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۶ باران من میرتوحید رضوی میرتوحید رضوی
۱۷ بازی و ریاضی (تقسیم) هدا مسعودی و رسول حسینی بابک طاری و علیرضا بهبودی
۱۸ بچه های میلاد (گروه جدید) رسول شیری سید مسعود صفوی
۱۹ بدو رستم بدو حسین ملایمی حسین ملایمی
۲۰ پروانگی محمد افشارنژاد ناصر جاهدنیا
۲۱ پروانگی علی عزیزی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲۲ پگاسوس اشکان رهگذر احسان رسول اف
۲۳ پلیس ها نمی دانند سام چگینی کریس پورتر
۲۴ پند پارسی ( خیال خام) رسول شیری رسول شیری
۲۵ پهلوانان (فدایی) سیاوش زرین آبادی سید علیرضا گلپایگانی
۲۶ پیشخدمت فرنوش عابدى فرنوش عابدى و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۲۷ تا هواپیما ها کوروش آریا و زهره مروج زاده خانه انیمیشن انقلاب اسلامی
۲۸ تبلیغات اسنک لوسی گلنوش شریفی آرزو دهقانی
۲۹ ترن محمدجواد مطوری خانه انیمیشن انقلاب اسلامی
۳۰ تک استیک رضا ارژنگی معین جعفری
۳۱ تمام رنگی حسین صفارزادگان حسین صفارزادگان
۳۲ تیزر بانک اقتصاد نوین بابک نکویی  و بهنود نکویی بابک نکویی  و بهنود نکویی
۳۳ تیزر بانک آینده۱ فائزه سپهرصادقیان استودیو هورخش
۳۴ تیزر تبلیغاتی کتاب خوانی مقداد اخوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اخوان
۳۵ تیزرچارسو علی رضا صالحی مسعود صفوی
۳۶ جا حکایتی فائزه سپهرصادقیان استودیو هورخش
۳۷ جاده کاغذی سحر طرزی سحر طرزی
۳۸ جان جان ها (قسمت۲۴) مانی وطن دوست محمد ابوالحسنی
۳۹ جمشید؛ مرثیه ای بر یک اسطوره معین صمدی معین صمدی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۴۰ چوپان دروغگوی سابق (استخدام) روح اله سعادتمند روح اله سعادتمند
۴۱ حساب کتاب (دزد نامرئی) بابک نکویی  و بهنود نکویی بابک نکویی  و بهنود نکویی
۴۲ حوض نقاشی نگاره حلیمی و امین ملکیان نگاره حلیمی و امین ملکیان
۴۳ خروس خون بابک نکویی  و بهنود نکویی بابک نکویی و بهنود نکویی
۴۴ دارزا ایرج محمدی رزینی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و ایرج محمدی رزینی
۴۵ داستان های زوزو/ ۲۰۷ مانی وطن دوست سید مسعود صفوی
۴۶ داش آکل هاجر مهرانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و هاجر مهرانی
۴۷ درباره اش فکر کن فائزه سپهرصادقیان اشکان رهگذر
۴۸ درخت پرتقالی امیر هوشنگ معینی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۴۹ دلایل افزایش تورم چیست؟ بابک نکویی  و بهنود نکویی بابک نکویی  و بهنود نکویی
۵۰ دیواریو (تیزر تبلیغاتی دیوار) علی بیطرف علی بیطرف
۵۱ رستوران جنگل۲ (آشپزی بدون دود) محمد رضا حنفی محمد رضا حنفی
۵۲ روبان (خارج از مسابقه ) رسول زرین  و هادی طبسی محمدامین همدانی
۵۳ روسای کوچک (یادگاری) محمد رضا حسائی محمد رضا حسائی
۵۴ رویاها در یک روز صادق جوادی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۵۵ زادگاه زندگی علی نیکوکار علی نیکوکار
۵۶ زمین روباه مقداد اخوان مقداد اخوان
۵۷ زوم این حمید خلوتی و حمید برزویی حمید خلوتی و سمیرا رحبانی
۵۸ زیر پوست برف لیلا وفادار انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر شهرکرد
۵۹ ساعت ها هرگز نمی ایستند یاشین نهانی حمید مدرسی
۶۰ سایه ای که نور شد نازنین سبحان سربندی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۶۱ سفرنامه شلند (خارج از مسابقه ) امیر مهران شرکت پدیده شیمی قرن
۶۲ سلام لوسی گلنوش شریفی حمیدرضا جدید
۶۳ سوزن بان مهدی خرمیان مهدی خرمیان و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۶۴ سیاه یا سفید محمدعلی سلیمانزاده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۶۵ سینره فائزه سپهرصادقیان شرکت سینره
۶۶ شاهنامک ( اندر حکایت فرزند کشی ) مازیار محمدی نژاد مازیار محمدی نژاد
۶۷ صفحه ی خالی سیاوش خدایی جعفر خدایی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۶۸ صورتی محبوبه محمدزکی محبوبه محمدزکی
۶۹ طناب آذر منصوری انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر سنندج
۷۰ فرار امیر کاظمی امیر کاظمی
۷۱ قرمز حسین صفارزادگان حسین صفارزادگان
۷۲ قوری مهدی صادقی راد مهدی صادقی راد
۷۳ قهرمانان مدرسه (عطر چایی) مهدی کیانی انبوهی رضا تقدسی
۷۴ کدو بَدو ( کدو بادکنکی) مرتضی نائیجی و  هاجر مهرانی محمد ابوالحسنی
۷۵ کی چراغا رو خاموش می کنه؟ امین حق شناس احسان رسول اف
۷۶ لوسی اسنک ها را بهتر از ما می شناسد گلنوش شریفی حمیدرضا جدید
۷۷ لوسی همراه شادی ها حمیدرضا جدید گلنوش شریفی
۷۸ لولو کیانوش عابدی و نیما مجلسی کار گروهی
۷۹ لیما افشین روشن بخت وحید جعفری
۸۰ لینا توپی معین صمدی معین صمدی و زهرا حیدری
۸۱ لینا رالی معین صمدی زهرا صمدی و معین حیدری
۸۲ ما آبرو داریم امین ملکیان امین ملکیان
۸۳ ماجراهای آقای داچی (سدمعبر) محمد علی شریف پور مازیار محمدی نژاد
۸۴ ماجراهای خانواده آقای ریاحی (حباب) علیرضا عبدالی کوکوی مرضیه یاری میانه
۸۵ مای امیر کاظمی استودیو هورخش
۸۶ مثل یک پروانه روی یک قلب مریم خلیل زاده امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۸۷ مزرعه شادی (فارم بوک) سعید ضامنی سیدمسعود صفوی
۸۸ من سرسخت هستم معین منصوری فرد صادق مهدوی جعفری
۸۹ من، پنجره و گربه فاطمه گودرزی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۹۰ موزیک ویدیو – بی عاطفه پدرام اعتمادی پدرام اعتمادی
۹۱ موش و گربه اهورا شهبازی وحیده علی اکبر شیرازی
۹۲ میتره (تهمتن به المپیک می رود ) مازیار محمدی نژاد مازیار محمدی نژاد
۹۳ ناگهان باد برمی خیزد ادریس سامانی ادریس سامانی
۹۴ نوروز ۹۵ (خارج از مسابقه ) امیر مهران شرکت پدیده شیمی قرن
۹۵ وقت خوابه مهناز یزدانی حسین نظرپور
۹۶ هرمز فائزه سپهرصادقیان احسان رسول اف
۹۷ هزار افسان عباس جلالی یکتا و اصغر صفار اصغر صفار
۹۸ هزار و یک داستان (دیو سیاه دم به سر) ریحانه کاوش وعلی رئیس علی رئیس (صدا و سیمای مرکز اصفهان)
۹۹ همراه محمد افشارنژاد و محمود آزادنیا محمود افشارنژاد و محمد آزادنیا
۱۰۰ هیچی سرجاش نیست قاسم صارمی گلنوش شریفی و آرزو دهقانی
۱۰۱ یک دلخوشی کوچک مهناز یزدانی حسین نظرپور
۱۰۲ یک لحظه عشق مرتضی بهرامی مرتضی بهرامی
۱۰۳ Flip the cross امین حق شناس Myles Gibson Bonnar
۱۰۴ STill Life محمد مهدی شیری محمد مهدی شیری

فیلم های ایرانی راه یافته به بخش بین الملل

ردیف عنوان کارگردان تهیه کننده
۱ داش آکل هاجر مهرانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و هاجر مهرانی
۲ بدو رستم بدو حسین ملایمی حسین ملایمی
۳ صفحه ی خالی سیاوش خدایی جعفر خدایی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۴ پیشخدمت فرنوش عابدى فرنوش عابدى مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۵ او بعلاوه آب رضا هادیانی رضا هادیانی
۶ ناگهان باد برمی خیزد ادریس سامانی ادریس سامانی
۷ درخت پرتقالی امیر هوشنگ معینی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۸ رویاها در یک روز صادق جوادی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۹ ترن محمدجواد مطوری خانه پویانمایی انقلاب اسلامی
۱۰ لینا توپی معین صمدی معین صمدی و زهرا حیدری
۱۱ بادسر امیرپویا افضلی‌پور  و روح‌الله سعادتمند امیرپویا افضلی‌پور مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۲ حوض نقاشی نگاره حلیمی و امین ملکیان نگاره حلیمی و امین ملکیان
۱۳ باران من میرتوحید رضوی میرتوحید رضوی
۱۴ لولو کیانوش عابدی و نیما مجلسی کار گروهی
۱۵ جمشید؛ مرثیه ای بر یک اسطوره معین صمدی معین صمدی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
۱۶ خروس خون بابک نکویی  و بهنود نکویی بابک نکویی و بهنود نکویی
۱۷ قرمز حسین صفارزادگان حسین صفارزادگان
۱۸ ایشالا بمرانی اشکان رهگذر احسان رسول اف
منبع

میر امید رضوی

۱نظر

آمار پویانما در یک نگاه

  • 81,697
  • 961
  • ۶ تیر, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید