پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

بایدها و نبایدهای مصاحبه کاری از طریق اسکایپ با استودیوهای خارجی

بعد از پادکست‌های رزومه و پورتفولیو که به نکات مهم در مورد اونها اشاره شد، همانطور که قول داده بودم با پادکست مرتبط با مصاحبه دوباره برگشتم! اگر به صورت خلاصه بگم اینطور خواهد شد: اگر این پادکست رو نشنوید، به صورت حتم در مصاحبه کاری با استودیوها سوتی‌های مهلک خواهید داد و ریجکت خواهید شد. از من گفتن.


⁦در این قسمت طولانی ۱۰۰ دقیقه‌ای به نکات مهم در خصوص مصاحبه کاری از طریق اسکایپ خواهیم پرداخت. از اهداف پشت مصاحبه، کارهایی که با انجام دادنشان پررنگ و قوی ظاهر خواهید شد و کارهایی که با انجام دادنش شانس استخدام شدنتان را به صفر خواهید رساند! و حتی نکاتی که با انجام دادنش در ذهن آنها برای همیشه ثبت خواهید شد. این پادکست را به هیچ عنوان از دست ندهید و آن را به اشتراک بگذارید 🙂
برای دسترسی به پادکستهای پویانما می‌توانید از اپلیکیشن‌های اسپاتیفای، گوگل پادکستس، رادیو پابلیک و یا پاکت کستس استفاده کنید. با فالو کردن صفحه‌ی پویانما در یکی از این اپلیکیشن‌ها با آپلود پادکست‌های جدید، ناتیفیکشن برای شما نشان داده می‌شود.

حتی میتوانید با سرچ Puyanama در اپلیکیشن اسپاتیفای، پادکستهای پویانما را در این اپلیکیشن بشونید و یا روی یکی از لینک های زیر کلیک کنید تا به اپلیکیشن هدایت شوید. اگر نشدید، باید یکی از آنها را نصب کنید.

پادکستهای پویانما در گوگل پادکست

پادکستهای پویانما در اسپاتیفای

پادکستهای پویانما در رادیو پابلیک

 

برای دانلود این پادکست کلیک کنید یا از همینجا گوش فرا دهید.

میر‌توحیدرضوی

۴ نظر

 • با سلام
  میر توحید جان یه زحمت بکش برای این پادکست هم یه لینک دانلود بذار چون من میخوام توی ماشین گوش بدم در ضمن یه سوال من mirtohid.com رو که میزنم فیلتره شده خواستم در جریان باشی با تشکر از دلسوزیت و گذاشتن این پادکست ها راستی توی این پادکست ها در مورد میزان آشنایی با زبان هم صحبت کردی؟ چون خیلی مهمه و اینکه اگه فضولی نباشه شما خودت توی استودیویی که استخدام شدی چیکار میکنی و در آمدت چجوریه در آمد رو صرفا برای این میخوام بدونم که کلا این رشته در آمدش توی خارج چجوریه بازم ممنون ازت که هستی و وقت میذاری

  • سلام، حتما این کار رو انجام خواهم داد.
   والا mirtohid.com فیلتر نیست! احتمالا پراکسی مختل کرده و یا مشکل دیگه هست.
   این رشته درآمد کاملا راضی کننده داره و من سنیور تری‌دی آرتیست هستم. در مورد انگلیسی صحبت نکردم ولی در آینده تجربیاتم رو شیر خواهم کرد.
   مچکرم بابت بازخورد 👍

تلگرام پویانما

لطفا دقت فرمایید: انتشار مطالب پویانما تنها با ارجاع یک “لینکِ فعال” به مطلب مربوطه بلامانع است.