پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

راه اندازی شبكه پويا يكی‌ از نيازهای كودكان بود

كارگردان مجموعه انيميشن رستوران جنگل گفت: راه اندازی شبكه پويا يكی از نيازهای كودكان بود و اميدوارم از اين فرصت به بهترين نحو ممكن استفاده شود.

به گزارش پويانما، محمد رضا حنفی افزود: معتقدم راه اندازی شبكه پويانما یکی از نیازهای ضروری نسل کودک جامعه ما بود که با همت مسوولین به سرانجام رسيد.

وی يادآور شد: بدون شک این شبکه می‌تواند به رشد و شکوفایی انیمشن ایران کمک قابل توجهی بکند و آثار این موضوع به مرور زمان برای مردم و مسوولان و جامعه‌ انیمیشن ایران قابل لمس خواهد بود اين كارگردان انيميشن درباره روند تولید انیمیشن در ایران توضيح داد: تولید انیمیشن در ایران چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی رشد قابل ملاحظه ای داشته و موسسه صبا نيز در سال های اخير در اين زمينه فعاليت های قابل توجهی داشته است.

حنفی تاكيد كرد: روند بررسی طرح هاي انيميشن بايد در موسسه صبا تسهيل شده و از حضور کارشناسانِ ثابت به منظور تسريع بررسي طرح ها در اين موسسه استفاده شود.

وی گفت: معتقدم بسياري از آثار انيميشن داخلي قابليت حضور در عرصه هاي بين المللي را دارند  و برخي آثار همچون مجموعه رستوران جنگل به لحاظ كيفي و محتوايي از آثاري كه از شبكه هاي ماهواره اي پخش مي شوند بهتر است.

 اين كارگردان انيميشن به فقدان بازاريابی انيميشن اشاره كرد و افزود: راه اندازی یک واحد بازاریابی بین المللی در موسسات توليد انيميشن همچون صبا ، موجب عرضه خارجی توليدات داخلي می شود.

همچنين حضور بين المللی انيميشن ايران در نهايت به افزايش سطح كيفی آثار منجر می شود.

میر‌توحیدرضوی

نظرتان را بنویسید

آمار پویانما در یک نگاه

  • 55,984
  • 967
  • ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید