پویانما، مباحث تخصصی انیمیشن سه‌‌بعدی

Luminous Studio

اسکوئرانیکس Square Enix از دمویی با عنوان فلسفه‌ی آگنی Agni’s Philosophy رونمایی کرد، این ویدئوی تکنیکال RealTime خبر از تکنولوژی جدیدی می‌دهد که اسکوئرانیکس درحال کار روی آن است. دمو در 5 ژوئن و در کنفرانس E3 2012 در لس‌آنجلس ارائه شد.

این ویدئو با موتور بازیِ استودیو بازی سازی اسکوئر‌انیکس با عنوان Luminous Studio برای ایجاد بازی‌های نسل جدید با کیفیتی بسیار عالی ساخته شده‌ است و هم‌اینک مراحل توسعه در داخل استودیو را از سر می‌گذراند.

به لطف موتور لومینوسLuminous، ویدئو‌هایی با کیفیت بسیار بالا در گرافیک کامپیوتری از پیش رندر شده و ریل‌تایم را می‌توان خلق کرد. جزئیات فوق‌العاده شخصیت‌ها، حرکات صورت، ماهیچه‌ها، مو‌ها، حرکات ظریف چشم‌ها و لباسها و پارچه‌هایی طبیعی را در نهایت زیبایی می‌توان به تصویر کشید. این دمو از طریق لنز “فاینال فانتزی” ایجاد شده، که در آن سحر و جادو و علوم پیشرفته در جهان آینده در کنار هم هستند.

موتور بازیLuminous با هدف بهره‌وری بیشتر در تیم‌های تولید بازی طراحی و ساخته شده است و محیطی را فراهم می‌آورد تا بتوان بازی‌هایی با جزئیات خارق‌العاده تولید کرد. علاوه‌بر این، لومینوس استودیو، برای پشتیبانی از کنسولهای بازی، PC، گوشی‌های هوشمند و وب برنامه‌ریزی شده است. اتفاقی که این صنعت را به مرحله‌ی دیگری از پیشرفت سوق خواهد داد.

تصاویری از دموی Agni’s Philosophy:


در تصاویر زیر، مقایسه‌ی نمونه‌های واقعی با نمونه‌های رندر شده توسط موتور بازیLuminous را مشاهده می‌کنید.


میر‌توحیدرضوی

نظرتان را بنویسید

آمار پویانما در یک نگاه

  • 57,246
  • 966
  • ۱۱ مرداد, ۱۳۹۶

تلگرام پویانما

نوشته‌های تصادفی

پویانما را دنبال کنید